ارزش انگشتر طلا بستگی به نوع عیار آن دارد

آبند طلایی عروسی نماد ماندگاری است، اما تکه‌هایی از آن با دوام ازدواج ناپدید می‌شوند و هر لحظه که فلز و انگشت به هم می‌رسند، روی پوست زناشویی می‌تراشند. 

گئورگ اشتاینهاوزر، شیمیدان دانشگاه صنعتی وین، محاسبه کرد که چقدر از بین می رود، چقدر سریع و به چه قیمتی.

انگشتر طلا سفید با قیمت گرانتری در بازار فروخته می شوئد که طرفداران بسیار زیادی دارد و از جمله محبوب ترین نوع انگشتر محسوب می شود.

مطالعه اشتاینهاوزر، کمی سازی لباس ساینده حلقه ازدواج طلا، در سال 2008 در مجله Gold Bulletin، مجله فصلی منتشر شده توسط شورای جهانی طلا ، که هدف اعلام شده آن “برانگیختن میل به طلا از طریق بیان حقایق اصلی و کشف موارد جدید است، ظاهر می شود فرصت ها”.

اشتاینهاوزر ازدواج کرد یک هفته بعد حلقه ازدواجش را وزن کرد.

در طول سال بعد هر هفته آن را وزن می کرد این گزارش نموداری از وزن را نشان می‌دهد که میانگین کاهش وزن حدود 0.12 میلی‌گرم در هفته را نشان می هد.

انگشتر نامزدی طلا دارای مدلهای مختلفی است که هرکدام قیمت متفاوتی دارند و طبق سلیقه افراد طراحی و فروخته می شود.

اشتاینهاوزر تخمین زده است که هر سال شهر وین با کمی بیش از 300000 زوج متاهل، مجموعاً 2.2 کیلوگرم طلای 18 عیار به ارزش (در آن زمان) تقریباً 35000 یورو از دست می دهد.

اشتاینهاوزر می گوید: “به دلیل ساییدگی ذرات فلز، انگشتان انسان با حلقه های طلا تقریباً در همه جا اثری از طلا باقی می گذارد.

” او به دانشمندان همکار خود هشدار می دهد که “از حلقه های طلا در آزمایشگاه های تحلیلی که به تجزیه و تحلیل آثار فلزات اختصاص داده شده اند، استفاده نکنند، زیرا حلقه طلا یا پوستی که با حلقه در تماس بوده است منابع احتمالی آلودگی است.”

بنابراین مهم است که کمی فکر کنید که حلقه ازدواج خود را کجا می زنید، واقعیتی که در سال 2002 به طرز بدی به خانه آورده شد، و سپس به یک درمانگاه، در سال 2002.

انگشتر

بخش اورولوژی دانشگاه بن در آلمان از یک 59 ساله بازدید کرد.

پیرمردی که بند عروسی خود را از خانه همیشگی‌اش با یک عدد بند انگشتی روی یک عدد دیگر و بدون بند انداخته بود که محکم به آن چسبیده بود.

انگشتر هوشمند امروزه در بین افراد جامعه بسیار محبوب شده است و بسیار کارامد می باشد، در طراحی این انگشتر خلاقیت بسیار بالایی بکار رفته است.

پس از مدتی بازجویی و عکاسی، کادر پزشکی دستگاه کوچکی به نام حلقه کاتر فلزی را بیرون آوردند.

آنها حلقه را جدا کردند و آن را از ستون پژمرده ای که در آن به شکلی به نام “خفه شده” در آن ساکن شده بود، آزاد کردند.

دستبند طلا زنانه مدلهای متنوعی دارد که دارای رنگ بندی مختلف و طرحهای متنوعی هستند، خانمهای بسیاری که علاقه مند به دستبندهای ظریف هستند می توانند طبق سلیقه خود آنها را سفارش دهند.

گروهی از پزشکان یک مطالعه گرافیکی در این مورد در مجله Urology منتشر کردند.

 آنها می نویسند: “تا آنجا که ما می دانیم، این اولین گزارش از حلقه ازدواج است که به عنوان یک وسیله انقباض استفاده می شود.”

 • منابع:
  1. Wedding rings: worth their weight in gold
 • تبلیغات: 
  1. بزرگترین تولید کننده توت خشک | برترین سازندگان چیپس میوه در کشور
  2. نمایشگاه فروش سنگ شکن صنعتی
  3. خرید عمده انواع گل رز در بازار کشور
  4. قیمت کیف زنانه در بازار تهران چقدر است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.