استفاده از روغن موتور رونیز برای رام کردن حیوانات وحشی

روغن موتور رونیز با مسافت پیموده شده فرموله شده با افزودنی های منحصر به فرد، روغن موتور با مسافت پیموده شده به کاهش سوختن روغن و جلوگیری از نشت روغن که می تواند در موتورهای قدیمی رخ دهد، کمک می کند این روغن برای خودروهای مدل جدیدتر یا قدیمی با بیش از 75000 مایل طراحی شده است.

روغن موتور معمولی در نهایت، روغن موتور معمولی در انواع ویسکوزیته و سطوح کیفی موجود است این مشخصات اولیه API توصیه شده توسط سازنده موتور شما را برآورده می کند، اما عملکرد اضافی موجود در روغن موتورهای مصنوعی را ندارد.

روغن موتورهای امروزی بر اساس سیستم رتبه بندی توسعه یافته توسط انجمن مهندسین خودرو دسته بندی می شوند که روغن ها را بر اساس ویسکوزیته رتبه بندی می کند.

روغن

اگر به دنبال روغنی هستید که توانایی عملکرد در طیف وسیعی از دماها را داشته باشد، بهتر است روغن موتور با ویسکوزیته چند درجه انتخاب کنید.

به عنوان یک قانون کلی، همیشه به دفترچه راهنمای خودرو خود نگاه کنید تا درجه SAE صحیح روغن موتور را برای موتور خاص خود تعیین کنید.

نماد دیگری که معمولاً روی روغن موتور ظاهر می شود که برای کمک به مشتریان در یافتن روغن موتورهایی که حداقل استانداردهای تعیین شده توسط سازندگان موتور و خودرو را برآورده می کنند، مهر تاییدی را ارائه می دهد.

این نماد دارای سه قسمت است نیمه بالایی دایره که نشان دهنده رتبه سرویس API است، مرکز دایره که ویسکوزیته SAE را نشان می دهد و نیمه پایینی دایره که خواص صرفه جویی در انرژی روغن را به شما می گوید.

علاوه بر این می توان روی بطری روغن موتور نیز یافت این نماد روی روغن‌های موتور توصیه‌شده برای موتورهای بنزینی که آزمایش‌های API و مصرف سوخت خاصی را انجام داده‌اند الزامات کمیته بین‌المللی استانداردسازی و تأیید روانکار (ILSAC) ظاهر می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.