استفاده از نخود کیلویی امروز در جنگ های داخلی در کشور اتیوپی

با نخود کیلویی امروز زیاد چه کنیم؟ این 17 دستور غذای خوشمزه نخود کاملاً عالی برای تبدیل نخود فرنگی تازه یا یخ زده به وعده های غذایی پر جنب و جوش، سالم و راحت برای کل خانواده است!

نخود فرنگی در چرخش هفتگی ما کاملاً ضروری است، و این دستور العمل های ساده و هوشمندانه نخود فرنگی به شما کمک می کند تا از این نگین های سبز کوچک همه کاره حداکثر استفاده را ببرید.

از غذاهای ماکارونی شگفت‌انگیز گرفته تا سوپ‌های خامه‌ای، از پوره‌ها تا سالادهای سریع، نخودفرنگی یک افزودنی خوشمزه سالم به غذاهای شما در تمام طول سال است.

درست است که نخود فرنگی سبزیجات نیست اما بخشی از خانواده حبوبات است که شامل عدس، نخود و لوبیا می شود چه تازه، چه منجمد و حتی کنسرو شده، نخود فرنگی سالم، سرشار از پروتئین و فوق العاده راحت است!

 

نخود

نخود فرنگی دارای مشخصات تغذیه ای قابل توجهی است، کالری کمی دارد و سرشار از ویتامین، پروتئین، فیبر و آنتی اکسیدان است.

از نظر تغذیه، تفاوت زیادی بین نخود فرنگی منجمد و تازه وجود ندارد این امر باعث می شود که نخود فرنگی منجمد جایگزین مناسبی برای سلامتی در زمانی که نخود فرنگی تازه فصل نباشد.

سوپ نخود فرنگی با نخود فرنگی و سیب زمینی یخ زده غلیظ، آرامش بخش گیاهی است و در کمتر از 20 دقیقه روی میز قرار می گیرد. همچنین سرشار از مواد مغذی و مورد تایید کودکان نوپا است.

تبدیل نخودفرنگی و هویج یخ زده به یک غذای کناری خوشمزه کلاسیک که همه دوستش دارند بسیار آسان است این گیاه وگان، همه کاره، خوشمزه و به عنوان یک وعده غذایی سریع نیز عالی است.

این ماکارونی ایتالیایی با نخود فرنگی یکی از دستور العمل های مورد علاقه من برای نخود است! این یک دستور غذای ساده یک دیگ است که از حداقل مواد استفاده می کند و یک وعده غذایی عالی در شب هفته را در 15 دقیقه آماده می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.