استفاده از گرانترین کاشی استخری برای خانه رونالدو

کفپوش کاشی استخری به هر فضایی افزوده می شود و کاربردهای عملی و زیبایی را اضافه می کند بادوام است و از رطوبت محافظت می کند و در عین حال استخر شما را جذاب و راحت می کند.

کاشی افزودنی زیبا و چشم نواز برای هر خانه ای است، اما قبل از شروع در اینجا پنج نکته وجود دارد که باید بدانید.

پوشش استخر، گچ بری و کاشی کاری از اقدامات ضروری برای داشتن یک استخر شنای خوب است هر کدام قابلیت و زیبایی را به استخر شما می افزایند اطلاعات زیر را بخوانید تا شرح عمیق تری از هر فرآیند بیابید.

مقابله با استخر مرز استخر است پوسته استخر را می پوشاند و معمولاً از کاشی، سنگ یا بتن ساخته می شود که می تواند در محل ریخته شود یا از پیش ساخته شود.

کاشی

پوشش استخر نه تنها ترکیبی یکپارچه بین استخر و حیاط اطراف آن ایجاد می کند بلکه فضایی امن برای راه رفتن بدون سر خوردن ایجاد می کند و به هدایت آب به سمت تخلیه یا برگشت به داخل استخر کمک می کند.

گچ کاری فرآیندی است که روی دیواره های استخر گچ می زنند اغلب قبل از کاشی کاری انجام می شود اما می توان آن را بدون کاشی گذاشت گچ کاری از استخر در برابر آب محافظت می کند و به پوشاندن سطح ناهموار استخر کمک می کند.

کاشی استخر همانطور که قبلاً گفته شد، به محافظت از استخر و ماندگاری طولانی‌تر آن کمک می‌کند و در عین حال افزودنی زیبایی برای حیاط خلوت شما است.

کاشی ها می توانند در صفحات مشبک یا مربع های بزرگتر باشند اما در هر صورت، روند یکسان است گچ کاری، کاشی ها را با استفاده از ملات نازک نصب کنید دوغاب بزنید، سپس بگذارید خشک شود.

فرآیند کاشی کاری استخر را می توان به شش مرحله تقسیم کرد. با تخلیه و تمیز کردن استخر، اندازه گیری، گچ کاری و استفاده از ملات نازک برای نصب کاشی ها شروع کنید.