با خرید فلفل چیلی بدن خود را در برابر کرونا مقاوم کنید

سس های فلفل چیلی و فلفل دلمه ای در طول قرن گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده و یکی از ویژگی های مشترک بسیاری از وعده های غذایی است.

فلفل قرمز به هیچ وجه کشف جدیدی نیست و برای صدها سال در غذا و پخت و پز استفاده شده است در مناطق گرمتر جهان ، آنها در ابتدا به مواد غذایی اضافه می شدند تا از خراب شدن آنها جلوگیری کنند.

ماده اصلی موجود در فلفل قرمز کپسایسین است و این ترکیب است که به حفظ مواد غذایی کمک می کند زیرا به جلوگیری از رشد باکتری ها کمک می کند.

کپسایسین گرما و طعم و مزه ای را که فلفل قرمز و همچنین این ترکیب برای بسیاری از مزایای سلامتی که فلفل می تواند فراهم کند ، فراهم می کند.

نام شیمیایی کپسایسین نوننامید است و از نظر فنی یک ماده تحریک کننده شیمیایی است ، به همین دلیل در هنگام تماس با هر بافتی منجر به سوزش می شود.

فلفل

این به خودی خود مانند یک خاصیت منفی به نظر می رسد اما در واقع می تواند مزایای مثبتی و بسیاری از برنامه های بهداشتی داشته باشد.

فواید فلفل دلمه ای بسیار گسترده است و تأثیرات مثبت زیادی بر سلامت کلی افراد دارد نشان داده شده است که آنها به بهبود متابولیسم و میزان سوزاندن چربی و همچنین کمک به کاهش وزن (همراه با ورزش و سبک زندگی سالم) کمک می کند.

فلفل قرمز همچنین می تواند به جلوگیری از مسمومیت غذایی کمک کند زیرا خواص ضد میکروبی آنها می تواند طیف گسترده ای از باکتری ها را از بین ببرد.

در حالی که فلفل قرمز می تواند به تقویت سیستم های ایمنی بدن شما کمک کند از این طریق به مبارزه با سرماخوردگی و آنفولانزا و همچنین عفونت های قارچی کمک می کند ، خواص آنها همچنین می تواند به بسیاری از بیماری های دیگر کمک کند.

این لیست طولانی است و از کمک به میگرن ، درد مفاصل و شرایط پوستی تا کمک به سلامت چشم ، تولید گلبولهای قرمز و حتی جلوگیری از بوی بد دهان متغیر است.

تحقیقات زیادی در طول سالها انجام شده است و موارد زیر خلاصه ای از مزایای مختلف چیلی در سلامت عمومی است:

فلفل دلمه ای عالی است که سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند و به سلامتی کلی کمک می کند آنها حاوی ویتامین C و ویتامین A زیادی هستند که برای دفاع ایمنی عملکردی بسیار مهم هستند.