تاثیر قیمت کفش جردن سایز ۴۲ بر افزایش قیمت سکه

اگرچه کفش جردن سایز ۴۲ شباهت زیادی به S1 دارد، اما تفاوت در این است که در این نوع کفش ها خواص بیشتری مانند جذب آب و مقاومت در برابر نفوذ وجود دارد کفش جردن سایز ۴۲ معمولاً با یک گوه بلند استفاده می شود که به آن چکمه های ایمنی یا چکمه های کار نیز می گویند.

برای محیط‌هایی با سطوح رطوبت بالا، مانند کارهای ذخیره‌سازی و حمل و نقل در صنایع غذایی یا فعالیت‌های ساختمانی و غیره ایده‌آل است کفش جردن سایز ۴۲ در برابر سوراخ شدن زیره ایمنی در برابر 110 کیلوگرم نیرو مقاومت می کنند و همچنین در صورتی که کفی ایمنی فلزی باشد از مقاومت در برابر خوردگی برخوردار هستند.

علاوه بر این، کفش جردن سایز ۴۲ با بلند کردن کفی، بیشترین استفاده را در شرایط نامطلوب کاری مانند معدن، کشاورزی، کارخانجات یا ساخت و ساز دارد دسته بندی S4 و S5 نیز وجود دارد که چکمه های کار پلاستیکی هستند که معمولاً از لاستیک یا مواد پی وی سی ساخته می شوند و در محیط های بسیار مرطوب یا مایع استفاده می شوند.

کفش

هنگامی که می دانید چکمه های ایمنی چیست و چه نوع کفش جردن سایز ۴۲ وجود دارد، وقت آن است که تشخیص دهید کدام کفش در هر مورد مناسب ترین است اولین کاری که باید انجام دهید این است که فکر کنید کارگران در معرض چه خطراتی در محل کار هستند.

به عنوان مثال، اگر یک شی در حال سقوط، له شدن یا سوراخ شدن را شناسایی می کنید، باید وزن تقریبی، ارتفاع سقوط یا سرعت سقوط شی را برای تعیین سطح خطر در صورت وقوع حادثه مشخص کنید.

عوامل دیگری مانند رطوبت در محل کار، تماس با آب یا دما نیز هنگام انتخاب موثرترین نوع کفش جردن سایز ۴۲ مهم هستند اگر می خواهید در مورد کفش های ایمنی بیشتر بدانید، وبلاگ ما را بررسی کنید و هیچ یک از مطالب ما را از دست ندهید

آیا می دانید بسته به شرایط کاری در هر مورد باید از چه نوع کفش ایمنی استفاده کنید؟ در صورت داشتن هرگونه سوال یا سوال در نظرات با ما در میان بگذارید یاد آوردن! ما در GPI کفش‌های ایمنی سفارشی با کیفیت بالا را بر اساس اقدامات پیشگیرانه طراحی، توسعه و تولید می‌کنیم.