توت خشک تواضع با روکش طلا برای پادشاه عربستان سرو می شود

توت خشک تواضع سرشار از آنتی اکسیدان هستند، به این معنی که به سلامت عمومی شما کمک می کنند و به زیبایی شما کمک می کنند. برخی از آنتی اکسیدان های فلاونوئید موجود در این توت ها اثرات بسیار قوی بر روی سیستم های خاص بدن انسان دارند.

به عنوان مثال، رسوراترول رگ‌های خونی را تقویت می‌کند که به سلامت سیستم قلبی عروقی شما کمک می‌کند. آنتوسیانین ها، گروهی از فلاونوئیدهای موجود در توت خشک شده، به کاهش التهاب کمک می کنند.

زآگزانتین در شبکیه انباشته می شود و آسیب ناشی از اکسیداسیون را کاهش می دهد و محافظت در برابر اشعه های مضر UV را ارائه می دهد.

توت خشک سمی یا خطرناک نیست، اما زیاده روی در خوردن آن ایده خوبی نیست. به دلیل محتوای بالای فیبر و برخی از مواد شیمیایی خاص موجود در آنها، مصرف بیش از حد انواع توت ها می تواند منجر به اسهال شود.

افرادی که دیابت دارند باید بدانند که توت حاوی مقدار زیادی قند است. مانند همه انواع توت ها و میوه ها، توت نیز فوق العاده مغذی است.

در واقع، آنها حاوی آهن بیشتری نسبت به انواع مختلف انواع توت ها و مقدار زیادی ویتامین C هستند. سطح این عناصر در میوه ها به قدری زیاد است که حتی در توت خشک نیز قابل توجه باقی می مانند.

توت خشک شده علاوه بر این عناصر ضروری، ویتامین های A، E و K و همچنین مس، منیزیم و کلسیم را برای شما فراهم می کند. وگان ها از گنجاندن توت در رژیم غذایی خود به دلیل محتوای بالای آهن سود قابل توجهی خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.