در روسیه جاشمعی کنار سالنی سه سایز را برای ساخت بمب اتم در تناژ بالا تولید می کنند

بهترین و ساده ترین راه برای ایجاد فضایی رمانتیک در مراسم عروسی استفاده از جاشمعی کنار سالنی سه سایز با این حال، چند قانون زیبایی و ایمنی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا بهترین تجربه را برای شما و مهمانانتان ایجاد کنید ما مطمئن هستیم که نیازی به درام آتش نشانی که در مراسم عروسی شما شرکت می کند ندارید!

اگر تصمیم دارید شمع های مخروطی را در استایل عروسی خود بگنجانید آنها را در ظروف یا آستین های شیشه ای قرار دهید تا از جریان هوا محافظت کنند شمع ها می توانند ناگهان با وزش هوا خاموش شوند و نسیم کولر باعث می شود شمع ها سریعتر بسوزند.

اگر خودتان شمع روشن می‌خرید، مطمئن شوید که شمع‌های 9 ساعته هستند تا قبل از غذای اصلی نسوزند اگر در حال برپایی مراسم عروسی خود هستید، هنگامی که فتیله‌های چای را در جا شمعی قرار می‌دهید، آن‌ها را به صورت عمودی بایستید این کار فرآیند نورپردازی را بسیار آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند!

جاشمعی

شعله های آتش، موم داغ، و رومیزی های قابل اشتعال به خوبی با هم مخلوط نمی شوند! شمع های ستونی با عرض 5 تا 10 سانتی متر باید روی پایه های قابل اشتعال مانند صفحه شیشه ای، قطعات مرمر یا گلدان های شیشه ای قرار گیرند.

شما همچنین می توانید از تخته های چوبی استفاده کنید، زیرا بعید است که شمع این اندازه در سراسر رویداد شما بسوزد.

توصیه می کنیم شمع ها را مستقیماً روی پارچه های میز نگذارید مگر اینکه بخواهید روی جاشمعی قرار دهید.

اگر بشقاب‌های مشترک و شمع‌های مخروطی دارید، مطمئن شوید که نور شمع در ظروف سرپوشیده قرار گرفته و در دسته‌هایی قرار می‌گیرد تا بشقاب‌های شما بدون اینکه مهمان‌ها یا کارکنان دست‌هایشان بسوزند یا آستین‌هایشان را آتش بزنند! در فضاهای بین قرار بگیرند.

نور شمع می تواند فضای بیرونی شما را متحول کند، اما اگر شمع ها در فانوس محصور نشده باشند و عصری آرام باشد، پیشنهاد می کنیم از شمع های LED استفاده کنید.

اگرچه شمع‌های ال‌ای‌دی در گذشته شهرت بدی داشتند اما شمع‌های LED در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده‌اند این روزها، می‌توانید شمع‌های LED با کیفیت ساخته شده از موم را پیدا کنید که مانند یک شمع واقعی سوسو می‌زند.

بهترین بخش این است که آنها در برابر باد و باران مقاومت می کنند و برای تمیز کردن بعد از مراسم شما کثیف نیستند.