زندانیان جزیره سیم ظرفشویی استیل سازه را شکستند و فرار کردند

سیم ظرفشویی استیل فوق العاده برای مقاومت در برابر بوهای باکتریایی ساخته شده است و دارای 4 برابر قدرت پاک کنندگی برند پیشرو بعدی در آشغال های سخت و پخته شده است و به همه اجازه می دهد راحت تر تمیز کنند و از اسفنج های بدبو جلوگیری کنند.

همه ما زندگی پرمشغله دیوانه‌واری داریم و تمیز کردن آشپزخانه برای ساعت‌ها احتمالاً در فهرست کارهای شما نیست، اما همه ما می‌دانیم که تمیز کردن حس خوبی دارد، بنابراین این نکات سریع را بررسی کنید تا آشپزخانه خود را به حالت اولیه برگردانید.

با یک ماشین ظرفشویی خالی شروع کنید اکثر ظروف کثیف در خانه ما هنگام آماده کردن شام و شام تولید می شوند با شروع با ماشین ظرفشویی که فضایی برای ظروف دارد، دیگر در سینک انباشته نمی شوند.

به محض اینکه شام تمام شد و میز تمیز شد، ماشین ظرفشویی برای شب روشن می شود.

سیم

از اسفنج اسکاچ بریت اکستریم اسکراب استفاده کنید تا نگران بوی بد اسفنج نباشید!

یک بطری اسپری پاک کننده همه منظوره آشپزخانه را در دسترس قرار دهید سرکه سفید، آب و چند قطره اسانس لیمو و لیمو را در بطری اسپری خود مخلوط کنید این پاک کننده بوی عالی دارد و کار می کند! شما به راحتی می توانید نشت ها را در حین وقوع پاک کنید.

چاپ یک برگه تقلب آشپزخانه برای یادآوری مواردی که باید روزانه، هفتگی، ماهانه تمیز کنید برند یک برگه تقلب آشپزخانه عالی دارد که یادآوری عالی برای قرار دادن در یخچال است.

این فهرست فوق العاده آسان برای همه افراد خانواده یادآوری می کند که چه کارهایی باید هر روز انجام شود.

نشت‌های مایکروویو را در صورت وقوع پاک کنید اگر در مایکروویو خود روی مایکروویو ریخته‌اید، سعی کنید چند حوله کاغذی مرطوب را به مدت 3 تا 5 دقیقه در مایکروویو قرار دهید.

رطوبت در گنک کار می کند و می توانید مایکروویو را با اسفنج اسکراب شدید پاک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.