شخصی با بطری پت در تبریز لایه بردار قوی صورت تولید کرد

این بطری پت در تبریز در یک عملیات ثانویه در معرض گاز فلوئور قرار می گیرند از نظر ظاهری شبیه HDPE هستند و به عنوان سدی در برابر هیدروکربن ها و حلال های معطر عمل می کنند.

بطری های تیمار شده با فلوئور ممکن است حاوی حشره کش ها، آفت کش ها، علف کش ها، مواد شیمیایی عکاسی، مواد شیمیایی کشاورزی، پاک کننده های خانگی و صنعتی، مواد شیمیایی الکترونیکی، پاک کننده ها و حلال های پزشکی، محصولات مرکبات، دی لیمونن، طعم دهنده ها، عطرها، اسانس ها، سورفکتانت ها، جلا دهنده ها، مواد افزودنی باشند.

محصولات پاک کننده گرافیتی، محصولات پیش از ظهور، محصولات مراقبت از سنگ و کاشی، واکس، تینر رنگ، بنزین، بیودیزل، زایلن، استون، نفت سفید و غیره.

این رزین معمولا برای نوشیدنی های گازدار، بطری های آب و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود PET خواص بسیار خوبی برای جلوگیری از الکل و اسانس دارد، به طور کلی مقاومت شیمیایی خوبی دارد اگرچه استون ها و کتون ها به PET حمله می کنند و درجه بالایی از مقاومت در برابر ضربه و استحکام کششی دارد.

بطری

فرآیند جهت دهی به بهبود خواص سد کننده گاز و رطوبت و قدرت ضربه کمک می کند این ماده در دمای بالا مقاوم نیست حداکثر دمای آن 200 درجه فارنهایت (93 درجه سانتیگراد) است.

PP در درجه اول برای شیشه ها و درب ها استفاده می شود سفت است و مانعی در برابر رطوبت است پلی پروپیلن در دماهای تا 220 درجه فارنهایت (104 درجه سانتیگراد) پایدار است.

قابل اتوکلاو است و پتانسیل استریل شدن با بخار را ارائه می دهد سازگاری PP با دمای پر شدن بالا باعث استفاده از آن با محصولات پرکننده گرم می شود PP دارای مقاومت شیمیایی عالی است اما مقاومت ضعیفی در برابر ضربه در دماهای سرد ایجاد می کند.

پی وی سی به طور طبیعی شفاف است. مقاومت بالایی در برابر روغن دارد و اکسیژن بسیار کمی را منتقل می کند.

سد محکمی برای اکثر گازها ایجاد می کند و مقاومت آن در برابر ضربه نیز بسیار خوب است این ماده از نظر شیمیایی مقاوم است، اما در برابر برخی از حلال ها آسیب پذیر است.

PVC مقاومت ضعیفی در برابر دماهای بالا دارد و در دمای 160 درجه فارنهایت (71 درجه سانتیگراد) اعوجاج پیدا می کند و با محصولات پر شده گرم ناسازگار می شود.

در سال های اخیر به دلیل خطرات بالقوه برای سلامتی به شهرت رسیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.