شیشه لمینت تهران که موجب آتش سوزی یک خانه شد

انواع مختلفی از شیشه لمینت تهران در ساخت و ساز برای اهداف مختلف استفاده می شود این مقاله به بررسی خواص مهندسی و کاربرد این شیشه ها می پردازد.

شیشه ماده سختی است که ممکن است شفاف یا نیمه شفاف و شکننده باشد فرآیند همجوشی مورد استفاده برای تولید عینک.

در این فرآیند، ماسه با آهک، سودا و برخی مواد افزودنی دیگر ذوب شده و سپس به سرعت سرد می شود شیشه های مورد استفاده در اهداف ساخت و ساز و اهداف معماری در مهندسی.

شفافیت ویژگی اصلی شیشه است که امکان دید دنیای بیرون را از طریق آن فراهم می کند شفافیت شیشه می تواند از هر دو طرف یا فقط از یک طرف باشد در شفافیت یک طرف، شیشه از طرف دیگر مانند یک آینه عمل می کند.

استحکام شیشه به مدول مقدار پارگی شیشه بستگی دارد به طور کلی شیشه ماده ای شکننده است اما با افزودن مواد افزودنی و لمینت ها می توان آن را قوی تر کرد.

شیشه

یک لیوان را می توان به هر شکلی درآورد یا در حین ذوب آن را باد کرد. بنابراین کارایی شیشه یک ویژگی برتر است.

شیشه فلوت که از سیلیکات سدیم و سیلیکات کلسیم ساخته شده است، به آن شیشه سودا-آهک نیز می گویند شفاف و صاف است، بنابراین باعث تابش خیره کننده می شود.

ضخامت شیشه فلوت از 2 میلی متر تا 20 میلی متر و محدوده وزن آن از 6 تا 36 کیلوگرم بر متر مربع می باشد کاربرد شیشه فلوت شامل سردر مغازه ها، اماکن عمومی و … می باشد.

شیشه های نشکن برای پنجره ها، نورگیرها، کف ها و غیره استفاده می شود نوعی پلی وینیل بوتیرال پلاستیکی در فرآیند ساخت آن اضافه می شود بنابراین، وقتی می شکند نمی تواند قطعات تیز را تشکیل دهد.

شیشه لمینت ترکیبی از لایه های شیشه معمولی است بنابراین وزن آن از یک لیوان معمولی بیشتر است ضخامت بیشتری دارد و ضد اشعه ماوراء بنفش و ضد صدا است از اینها برای آکواریوم، پل و غیره استفاده می شود.

شیشه اکسترا تمیز دارای دو خاصیت منحصر به فرد فوتوکاتالیستی و آب دوست است به دلیل این خواص، به عنوان ضد لک عمل می کند و ظاهر زیبایی می بخشد تعمیر و نگهداری نیز آسان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.