مادری با پوشیدن جوراب مردانه ارزان کودک خود را می خنداند

مجموعه جوراب مردانه ارزان ما تقریباً دو برابر مجموعه کفش ما است اما آیا متوجه شده اید که بیشتر آنها بی فایده، گم شده یا ناهماهنگ هستند؟

جوراب‌ها اغلب فرسوده می‌شوند سوراخ می‌شوند و گاهی اوقات یکی گم می‌شود بنابراین، همه ما به روش های خلاقانه برای استفاده از آن جوراب های قدیمی نیاز داریم.

به جای دور انداختن آن جوراب های قدیمی نامتناسب می توانید به روش های مختلفی از آنها استفاده کنید از یک جوراب قدیمی می توان برای ساخت عروسک های جوراب، توپ های خشک کن، هدبند، روسری و غیره استفاده کرد.

همچنین می توان از آنها به عنوان کیسه یخ، کیسه گرم، گرم کننده بازو، پا و غیره استفاده کرد.

جوراب

جوراب ها لوازم جانبی شگفت انگیزی هستند آنها از پاهای شما محافظت می کنند و آنها را گرم نگه می دارند علاوه بر این، آنها در طرح ها و رنگ های زیبا هستند.

در اینجا چند کار DIY خلاقانه برای استفاده از جوراب های خود در کنار پوشیدن آنها آورده شده است.

می توانید به راحتی از جوراب های قدیمی خود عروسک های جوراب درست کنید و حتی آن ها را شخصی سازی کنید بسته به ترجیحات خود، می توانید ساده و کلاسیک یا پیچیده و خلاقانه درست کنید.

عروسک های جورابی یکی از اسباب بازی های مورد علاقه بچه ها هستند از جوراب‌هایی با اندازه معمولی یا جوراب‌های بلند تا زانو استفاده کنید با این حال، جوراب های مچ پا کار نمی کنند.

ساختن عروسک های جورابی می تواند یک فعالیت سرگرم کننده برای کودکان شما نیز باشد می توانید به فرزندانتان اجازه دهید این اکسسوری کوچک سرگرم کننده را درست کنند و با آن بازی کنند.

هوای سرد می تواند از شکاف زیر درها به خانه شما نفوذ کند درپوش بادگیر یک راه آسان برای جلوگیری از هوای سرد از خانه شما است برای ساختن یک درپوش کششی از جوراب های قدیمی خود به چند وسیله نیاز دارید