ماسک جلبک تگودر و تاثیراتش در مبارزه با بیماری ام اس

از یک ماسک جلبک تگودر دوباره و دوباره استفاده نکنید، زیرا پس از هر بار استفاده، ماسک خشک می شود زیرا فرمول آن به پوست جذب می شود.

ناگفته نماند، برخی از ماسک جلبک ناخالصی‌ها و کثیفی‌ها را از صورت شما خارج می‌کنند و ماسک را پر از باکتری می‌کنند.

به دلایل بهداشتی، بهتر است هر بار که می خواهید پوست خود را تقویت کنید، از یک ماسک جدید و تمیز استفاده کنید.

ماسک جلبک بخش سرگرم کننده ای از هر روتین مراقبت از پوست است و توصیه می شود سه بار در هفته از آن استفاده کنید این به شادابی پوست شما در روزهای کسل کننده کمک می کند و پوست شما را شاداب، صاف و لطیف نگه می دارد.

ماسک جلبک برای روزهایی که می‌خواهید خاموش و استراحت کنید نیز مناسب هستند یا اگر نیاز مبرمی به دوز اضافی رطوبت دارید، ماسک جلبک شما را به پوستی با ظاهری سالم تقلب می‌کنند.

آنها همچنین قبل از رویدادهای بزرگ برای آماده کردن پوست شما برای آرایش و کمک به شما در دستیابی به چهره ای درخشان و زیبا عالی هستند.

ماسک

ماسک جلبک پوست شما را در کمتر از 15 دقیقه حجیم، روشن و آبرسانی می کنند بسته به برند و محصولی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید ماسک‌های ورقه‌ای را برای بهبود درخشندگی، تسکین تحریکات و حتی ترویج درخشش جوان پیدا کنید.

مانع فیزیکی ماسک جلبک به اشباع سریع و موثر پوست شما با فرمول کمک می کند آنها همچنین یک جایگزین مقرون به صرفه برای روزهای گران قیمت اسپا و درمان های بالینی هستند.

خیر، پس از استفاده از ماسک جلبک خود را نشویید ماسک های ورقه ای با فرمول های سرم مانند، پوستی درخشان و آبرسان را به جا می گذارند همانطور که سرم ها و اسانس های خود را نمی شستید، نباید مواد سخت کار را از ماسک ورقه ای پاک کنید.

با این حال، اگر جذب محصولات کمی بیش از حد طول می کشد چرا با استفاده از غلتک صورت یا ابزار ماساژ مانند گوا شا روی پوست کار نمی کنید؟

این ابزارهای مفید برای مراقبت از پوست راه مناسبی برای کاهش تنش ماهیچه‌های صورت و همچنین فعال کردن مواد تشکیل دهنده ماسک جلبک هستند.

به سادگی روی گونه ها، خط فک، اطراف چشم ها و پیشانی بکشید تا به ماساژ فرمول در سراسر صورت کمک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.