مردی با چمن مصنوعی نرم و خاک اره توانست اسکناس تولید کند

زمین های ورزشی برتر با استفاده از پروفیل شنی وارداتی بر روی چمن مصنوعی نرم زیرپایه طبیعی با زهکشی زیرسطحی ساخته شده است. چنین ساخت و ساز برای مکان های ورزشی درجه بالا و سطح دولتی استفاده می شود.

زمین‌های ورزشی محلی در صورت امکان با استفاده از خاک‌های طبیعی ساخته می‌شوند و در صورت لزوم تغییراتی در آن اعمال می‌شود. به طور کلی از شیب سطحی برای زهکشی سطح استفاده می شود.

علف های فصل گرم عادت رشد خزنده دارند و ساقه های افقی در بالای زمین استولون و زیر زمین  رشد می کنند که ویژگی های بازیابی خوبی را ارائه می دهند.

علف های فصل گرم را می توان با استفاده از بذر، قلمه های رویشی استولون یا چمنزار ایجاد کرد. بذر یا استولون ها به ترتیب به چندین ماه و تا یک سال نیاز دارند تا قبل از استفاده ایجاد شوند.

تخمگذاری چمن‌زار، اگرچه گران‌تر است، سریع‌تر استقرار می‌یابد و با توجه به شرایط مناسب، می‌توان ظرف چند هفته پس از تخم‌گذاری از آن استفاده کرد.

فصل رشد بهار، تابستان و پاییز با مراحل اوج رشد در ماه های گرم تابستان است. هر دو Kikuyu و Couch تراکم برگ ثابتی را ارائه می دهند، آنها به خشکی مقاوم هستند و تحمل سایش خوبی دارند.

با این حال، خواب زمستانی منجر به بازیابی محدود آسیب یا فرسودگی در طول ماه‌های خنک‌تر می‌شود، یعنی دوره‌ای که زمین‌ها در معرض بیشترین سایش هستند.

علف‌های فصل سرد عادت رشد پرزدار قائم دارند که برای رشد و بازیابی به پنجه‌زنی از گیاهان تکیه می‌کنند. چمن فصل خنک را می توان با استفاده از بذر یا چمنزار ایجاد کرد.

زمین های ورزشی بذردار قبل از استفاده به چندین ماه و تا یک سال نیاز دارد. تخمگذاری چمن‌زار، اگرچه گران‌تر است، سریع‌تر استقرار می‌یابد و با توجه به شرایط مناسب، می‌توان ظرف چند هفته پس از تخم‌گذاری از آن استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.