مردی که همسرش را با کفش فوتبال میزانو به قتل رساند و فرار کرد

همانند کفش های بیسبال کفش فوتبال میزانو نیز دارای میخ هستند ممکن است کفش های فوتبال را با کفش های فوتبال اشتباه بگیرید، اما این دو با هم متفاوت هستند با وجود ظاهر یکسان، کفش های فوتبال ویژگی های متمایز خود را دارند.

برای رفتن به بولینگ می توانید  کفش بپوشید خوشبختانه بیشتر سالن های بولینگ شما را تحت پوشش قرار داده اند در ورودی، بلافاصله متوجه چیزی خواهید شد: اجاره کفش.

در حالی که کفش های بولینگ شبیه به انواع دیگر کفش ها هستند اما همچنان منحصر به فرد هستند کفش های بولینگ دارای زیره های لاستیکی هستند زیره‌های لاستیکی مانند گیره‌ها، کشش را برای حرکت پای کاسه‌زن فراهم می‌کنند.

این به آنها کمک می کند تا به راحتی روی خط سر بخورند. یک پاشنه لاستیکی نیز در هنگام ترمزگیری به ایمن کردن پخش کننده کمک می کند.

کفش

یکی دیگر از انواع کفش های ورزشی، کفش های کوهنوردی است کفش های کوهنوردی با زیره های لاستیکی نزدیک هستند.

آنها معمولاً هیچ بالشتکی ندارند این کار باعث می‌شود که کوهنورد هنگام صعود، قدم‌های کوچک را آسان‌تر کند برای محکم کردن کفش روی پا، بیشتر کفش‌های کوهنوردی دارای بند یا بند هستند.

کفش های کوهنوردی نیز سه نوع خنثی، متوسط و تهاجمی دارند کفش‌های خنثی برای صعود آسان عالی هستند، بنابراین مبتدیان اغلب این کفش‌ها را می‌پوشند.

کفش های متوسط دارای شکل کمی رو به پایین هستند که آنها را برای صعودهای متوسط عالی می کند در نهایت، کفش‌های تهاجمی بیشترین شکل را دارند.

این امر به کوهنورد کنترل بیشتری بر روی انگشتان پا برای رسیدن به صعودهای چالش برانگیز می دهد.

آنها راحت ترین جفت کفش نیستند، بنابراین کوهنوردان معمولاً آنها را درست قبل از شروع صعود می پوشند این منطقی است، زیرا این کفش ها برای پیاده روی یا پیاده روی مناسب نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.