کارخانه تولید روغن بادام سیاه به علت آتش سوزی ورشکسته شد

روغن بادام سیاه به دلیل فواید زیادی که دارد و این که خیلی چرب نیست می تواند به عنوان پاک کننده آرایش استفاده شود مقدار کمی روغن بادام را روی کف دست خود بردارید و با نوک انگشتان خود روغن را روی نواحی صورت خود از جایی که می خواهید آرایش پاک کنید بمالید.

برای پاک کردن روغن از گلوله های پنبه ای استفاده کنید و سپس صورت خود را با پاک کننده بشویید.

روغن بادام یک روغن حامل است و همچنین می تواند با روغن های ضروری ترکیب شود تا به جذب بهتر آن توسط پوست شما کمک کند.

می توانید قطره هایی از روغن های ضروری را به روغن بادام اضافه کنید و این مخلوط را روی پوست مرطوب خود بمالید.

آن را با آب گرم بشویید با این حال، قبل از اینکه آن را روی صورت خود استفاده کنید ابتدا با استفاده از این مخلوط روی مچ دست خود تست پچ انجام دهید.

روغن

این رایج ترین روش استفاده از روغن بادام برای صورت است. مقداری روغن بادام را با استفاده از نوک انگشتان خود به آرامی روی صورت خود بمالید.

اما قبل از آن، مطمئن شوید که ابتدا پوست خود را تمیز و خشک کرده اید اگر از روغن بادام به عنوان مرطوب کننده استفاده می کنید، می توانید آن را روی صورت خود بگذارید و نیازی به آبکشی ندارید.

بله، استفاده از روغن بادام شیرین برای پوست بی خطر است روغن بادام به دلیل خاصیت ضد التهابی و نرم کنندگی آن به خوبی شناخته شده است به این معنی که می تواند پوست آسیب دیده را نرم و ترمیم کند.

با این حال اگر به آجیل حساسیت دارید، از روغن بادام برای پوست خود استفاده نکنید. همچنین فقط برای اطمینان، قبل از استفاده از روغن بادام به صورت خود یک آزمایش پچ انجام دهید.

اگر پوست خشکی دارید و از روغن بادام شیرین به عنوان آبرسان استفاده می کنید، می توانید هر روز قبل از رفتن به رختخواب روغن بادام را بمالید و بگذارید یک شب بماند.

ماندن روغن بادام در طول شب روی ناحیه زیر چشم نتایج بسیار خوبی برای شما به همراه خواهد داشت با این حال، اگر پوست چرب دارید، توصیه می‌شود که اجازه دهید فقط 30 دقیقه بماند نه یک شب.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.