کشف دستکش کار ضد برش در جنگل گلستان که طعمه گراز ها شد

دستکش کار ضد برش تولید شده با کولار کاربردهای صنعتی گسترده ای دارند و کولار همچنین به عنوان پوششی برای پشتیبانی از انواع دیگر سبک های دستکش استفاده می شود در مورد روندها و فناوری های ساخت دستکش های محافظ برش واقعا راحت بیاموزید.

این دستکش ها به طور خاص برای جلوگیری از سوراخ شدن دست ها اختصاص داده شده اند آنها می توانند دستکش های کولار یا دستکش هایی باشند که برای تقلید از پوست ماهی ساخته شده اند.

این دومی ها از ساختاری فلس مانند یا پوسته مانند برای منحرف کردن نفوذ از سوزن ها، خرده ها و سایر خطرات سوراخ شدن قابل توجه استفاده می کنند.

بسیاری از افراد تحت تأثیر ارتعاش یا ضربه به دست قرار گرفته اند در واقع، سندرم ارتعاش دست و بازو (HAVS) به سرعت تبدیل به موضوعی می شود که مورد علاقه متخصصان ایمنی است.

دستکش

خوشبختانه، دستکش هایی به طور خاص برای کاهش این خطر در بازار طراحی شده اند آنها با جذب انرژی ناشی از ضربه و کاهش لرزش دست ها کار می کنند.

دستکش‌های مقاوم در برابر ضربه یا مقاوم در برابر لرزش ممکن است محافظ دستی باشند که در صورت انجام کاری که ممکن است انرژی به دستان شما منتقل شود یا برای مدت طولانی ضربه یا لرزش مکرر دریافت کنید.

دستکش های مقاوم در برابر لرزش در کار ساخت، جایی که کارگران ممکن است برای یک شیفت کامل از آسیاب استفاده کنند یا در صنایع ساختمانی و خودروسازی، جایی که چکش و سایر ابزارهای پنوماتیک ممکن است برای مدت زمان طولانی استفاده شوند، بسیار ارزشمند هستند.

تصمیم گیری برای استفاده از دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی یا مایع کار کوچکی نیست اهمیت بهداشت صنعتی اغلب دست کم گرفته می شود و جذب مواد شیمیایی از طریق پوست می تواند منجر به اثرات جدی درازمدت یا فوری برای سلامتی شود.