کشف کفش کشتی دست دوم در تابوت مومیایی در اهرام مصر

اگر به دنبال بهترین کفش‌های کشتی کلی هستید، نمی‌توانید بهتر از کفش کشتی دست دوم باشید آنها دارای کیفیت ساخت استثنایی همراه با احساس عالی هستند تا عملکرد و دوام مورد نظر خود را به شما ارائه دهند.

وقتی کشتی می گیرید، نمی خواهید نگران کفش های خود باشید و می خواهید راحت باشید این دقیقاً همان چیزی است که در اینجا به دست می آورید.

این با روکش جوراب قابل جابجایی نشان داده شده است، که نه تنها این راحتی را به شما می دهد، بلکه تمیز نگه داشتن آنها را فوق العاده آسان می کند.

تهویه ارائه شده توسط کفی مشبک کمک می کند تا عرق را به حداقل برسانید و زیره EVA سطح بالایی از چسبندگی را فراهم می کند.

در مجموع، تقریباً چیزی در مورد این کفش وجود ندارد که من آن را دوست نداشته باشم، و به سختی می توان ایرادی را در آن انتخاب کرد.

کفش

برخی از کاربران مشکلات مربوط به اتصالات را ذکر کرده‌اند، بنابراین توصیه می‌کنیم بررسی‌ها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که اندازه مناسبی دارید.

نکته اصلی این است که این کفش های کشتی به شما کمک می کند تا برنده شوید می‌توانید به راحتی حریف خود را بدون نگرانی در مورد اینکه آیا می‌لغزید یا نه یا اینکه کفش‌ها در شما فرو می‌روند، فشار دهید.

ASICS می‌داند که چگونه یک کفش کشتی بی‌نقص بسازد، و آنها این را دوباره در اینجا نشان داده‌اند به عنوان یک امتیاز اضافی، آنها نیز عالی به نظر می رسند!

گزینه های رنگ فوق العاده هستند، بنابراین مطمئن شوید که چیزی را انتخاب می کنید که با سبک شما مطابقت داشته باشد. برای ما اینها بهترین کفش های کشتی موجود در بازار هستند.

اگر شما هم مانند من به کمی ساپورت مچ پا نیاز دارید، این کفش برای شما عالی خواهد بود برای کسانی که مستعد پیچ خوردگی مچ پا هستند، پشتیبانی اضافی در این نمایش ها به کاهش خطر آسیب کمک می کند همچنین به شما کمک می کند تا ثبات بیشتری روی تشک کشتی داشته باشید.

جنبه شگفت‌انگیز این کفش‌های کشتی این است که علیرغم سبک بودن فوق‌العاده از شما حمایت بیشتری می‌کنند. این بدان معناست که لازم نیست سریع بودن را فدا کنید، که برای آن دسته از کشتی گیرانی که به سرعت خود متکی هستند ایده آل است.