کفش پسرانه سایز ۳۹ که به عنوان مصالح ساختمانی در ترکیه به کار گرفته شد

انتخاب کفش پسرانه سایز ۳۹ که از مواد مناسب برای نیازهای آن ها ساخته شده باشند، واقعاً مهم است پاهای کودکان نیاز به حمایت، قابلیت تنفس و انعطاف پذیری دارند و اطمینان از اینکه کفش آنها به طور خاص از مواد با کیفیت ساخته شده است، مزایای زیادی دارد.

بنابراین بهترین مواد برایکفش پسرانه سایز ۳۹ چیست؟ این بستگی به مدل کفش و نیازهای کودک دارد به طور کلی مواد طبیعی مانند چرم، جیر، پنبه و لاستیک مواد عالی هستند.

اولین کفش پسرانه سایز ۳۹ زیره نرم Bobux از چرم با دقت انتخاب شده و درجه بالا ساخته شد و امروزه چرم همچنان رایج ترین ماده مورد استفاده در کفش های ما است.

کفش پسرانه سایز ۳۹ صندل‌های بچه‌گانه، کفش‌های کتانی بچه‌گانه و چکمه‌های بچه‌گانه ما شامل مدل‌هایی هستند که از چرم درجه یک برای حداکثر راحتی و تنفس استفاده می‌کنند.

کفش

تیم ما از دباغ‌خانه‌ها بازدید می‌کند تا درجات خاصی از چرم را انتخاب کنند که نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر برای جابجایی آسان و آزاد هستند انعطاف‌پذیری و راحتی در هسته اصلی کفش‌های ما قرار دارد و چرم طبیعی امکان حرکت طبیعی را فراهم می‌کند و به آرامی به شکل پای کودک شما در طول زمان قالب‌گیری می‌کند و در نتیجه تناسب سفارشی را به همراه دارد.

همه چرم ها یکسان ساخته نمی شوند، برخی از چرم ها ویژگی های متفاوتی دارند و ما از هر کدام به گونه ای استفاده می کنیم که به ترکیب کلی کفش پسرانه سایز ۳۹ کمک کند.

ما از انواع چرم ها برای دستیابی به ظاهر، پرداخت و بافت های مختلف در کنار طرح هایی استفاده می کنیم که با دقت ساخته شده اند تا کیفیت برتر مواد را به نمایش بگذارند.

چرم‌های ما نیز به این دلیل انتخاب شده‌اند که بادوام هستند، کفش‌های کتانی دخترانه و پسرانه شما بدون ساییدگی و بدقتل مانند چرم‌های مصنوعی دوام خواهند داشت.

قابلیت تنفس نیز برای جلوگیری از بوی پاهای کودکان مهم است، چرم دارای تنفس طبیعی و خواص ضد باکتریایی برای از بین بردن رطوبت و جلوگیری از بو است.

جیر همچنین در کفش های بچه گانه ما به عنوان آستر و برای ویژگی های تزئینی روی کف نرم ما استفاده می شود. به دلیل نرمی جیر، به عنوان آستر عالی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.